Zakład Drogowy Antczak jest firmą rodzinną istniejącą na rynku od 1989r. W naszej działalności łączymy tradycję z nowoczesnością. Aby być krok przed konkurencją unowocześniamy nasz park maszynowy i stale doskonalimy umiejętności kadry. Współpracujemy z dostawcami gwarantującymi wysokiej jakości materiały i surowce.  Utrzymujemy wysoki standard oferowanych usług.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i zadowolenie Państwa – naszych Klientów.

Posiadamy własną, nowoczesną flotę transportową składającą się z kilkudziesięciu jednostek. Dysponujemy różnorodnymi zabudowami oraz ładownościami – wszystko po to, by być jak najbliżej Państwa potrzeb. Wśród naszych pojazdów znajdują się również specjalistyczne zabudowy takie jak termosy do mas bitumicznych czy remontery.

Zakład Drogowy Antczak oferuje przede wszystkim remonty cząstkowe nawierzchni, roboty związane z budową jezdni o różnych typach nawierzchni i chodników z kostki brukowej. Zajmujemy się także utrzymaniem dróg.

Współpracujemy z gminami, poznańskimi spółdzielniami mieszkaniowymi i Zarządem Dróg Powiatowych.

Firma działa głównie na terenie powiatu poznańskiego, szczególnie na obszarze gmin Rokietnica, Suchy Las, Tarnowo Podgórne, Komorniki, Dopiewo, Wronki, Oborniki, Szamotuły, Pniewy oraz na terenie miasta Poznań.